Saat 17:30’da TRT Türk yayınındayım” hakkında 6 yorum

 1. Haber yok degil,haber olmasi gerekiyor. Ciddi bir haber de yok.
  Herkesin tatile ciktigi, likiditenin azaldigi, piyasanin az sayida spekulatorun elinde oyuncak oldugu bu gunlerde, her %1’lik artis ya da dusus hareketinin nedenlerini fazla sorgulamaya gerek yok.

 2. hocam bir televizyon kanalında bir ekonomist 2011 yılında altın fiyatlarının ons bazında ciddi olara geri çekileceğini söyledi.belki de ons olarak 1000 $ civarına bile gelebileceğini söyledi.katılır mısınız?

 3. Bu yorumcular son 3 yildir sene sonlarinda ayni tahmini yapiyorlar. Belki bu sene hakli cikarlar.

  $1000 seviyesine duserse bol bol alim yaparsiniz.

  Altin icin goruslerim belli.Bir seyin fiyati surekli yukselmez.Duzeltmeler olabilir.Dususlerde biraz daha altin alirsiniz.

  Genel yukari trendin devam edecegini dusunuyorum.

 4. hocam altın, chf ve dolar dan dolayı yönlendirmelerinizle 1 yılda yapamayacağımız karı nerede ise 2 ayada yaptık.teşekkürler

 5. ayrıca üstü kapalı yorumlardan uzak durduğunuz içinde;(örneğin bir çok yorumcu dolar aşağı kırada bilir yukarıda çıkabilir diyerek ki-bu tür yorumları bende yapabilirim-)ekran ekran gezmekte.siz bize aşağı yada yukarı bir yön çiziyorsunuz sizi tebrik ediyorum.finansal piyasayı sizn yorumlarınızla takip etmeye çalışan biz küçük yatırmcıların sorularına vakit ayırıp burada cevap yazdığınız içine tekrar teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir